logo

Pracownia Projektowania Wnętrz

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym kieruję się najważniejszymi dla mnie wartościami. To one wyznaczają styl i jakość mojej pracy.

 

Wrażliwość – jestem po to, by pomagać urealniać marzenia moich Klientów. Uważnie słucham, zadaję pytania, by poznać ich potrzeby. Wskazuję poszczególne etapy projektu, doradzam, dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem, byśmy wspólnie wypracowali projekt domu, w którym chce się mieszkać.

 

Bezpieczeństwo – projektując zwracam uwagę zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność domu oraz wszelkie kwestie techniczne. Patrząc w przyszłość, wiem, że wybrane przez nas elementy mają być nie tylko ładne, ale także dobre jakościowo i bezpieczne, tak by służyły mieszkańcom przez kolejne lata.

 

Rzetelność – na każdym etapie pracy zwracam uwagę na najdrobniejsze detale. Klienci doceniają moje zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu. Działam na 100% i tego samego wymagam od moich podwykonawców. Właśnie dlatego projekty realizowane w Balicka Design są zawsze na czas i w ustalonym budżecie.

 

Szczęście – uważam, że w życiu chodzi o to, by być szczęśliwym. Wybrałam zawód architekta, ponieważ urealnianie marzeń moich Klientów jest dla mnie źródłem szczęścia i sensem moich działań. A projekty, które tworzę, pozwalają cieszyć się życiem, w pięknym otoczeniu.

 

Jeśli te wartości są bliskie także Tobie – zapraszam Cię do kontaktu.

BALICKA DESIGN

Do tworzenia firmy Balicka Design zaprosiłam najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów. Łączymy nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie, by nasi wymagający Klienci otrzymali pełne wsparcie w procesie projektowania swojego domu.

 

"Person

 

Zespół Balicka Design w każdym aspekcie dba o najmniejsze detale, ponieważ wierzymy, że różnica między projektem dobrym, a wyjątkowym tkwi w szczegółach. Co ważne, posiadamy kierunkowe wykształcenie z zakresu architektury, dlatego oprócz projektowania pięknych i funkcjonalnych wnętrz zwracamy szczególną uwagę na wszelkie kwestie techniczne.

 

Klienci chętnie powierzają nam kompleksową opiekę nad projektem. Doceniają rzetelność naszej pracy, terminowość i wysoki poziom obsługi Klienta. Więcej o kompleksowej usłudze przeczytasz tutaj.

design by magiauslug.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych Warszawa magia usług