fbpx

Zapisz się na rozmowę z nami!

ROZMOWA

Zapisz się na niezobowiązującą rozmowę z nami, abyśmy mogli poznać i zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania oraz przygotować ofertę, która będzie do nich dopasowana.

Nadzór autorski

A jeżeli ktoś nie ma zbyt dużo czasu lub nie czuje się na siłach, by samodzielnie nadzorować i kontrolować poprawność oraz rzetelność prac ekipy remontowo-budowlanej i wszystkich wykonawców to możemy objąć ten etap naszym nadzorem autorskim.

Nadzór autorski polega na tym, że osobiście w nieruchomości Klienta na bieżąco monitorujemy i kontrolujemy prace remontowo-budowlane, aż do ich pełnego ukończenia.

Na początku tego etapu tworzymy harmonogram wszystkich prac wykończeniowych, aby postępowały one po sobie w logicznej kolejności oraz by przebiegały sprawnie, nie narażając Klientów na niepotrzebne, dodatkowe (i niestety często wysokie) koszty.

Następnie na bieżąco monitorujemy prace wszystkich wykonawców i upewniamy się, że są w pełnej zgodności z projektem. Gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy lub komplikacje – a te w mniejszym bądź większym stopniu pojawiają się zawsze – to na bieżąco pracujemy i rozmawiamy z wykonawcami, by je rozwiązać.

Do nadzoru autorskiego, podobnie jak do projektu, podchodzimy kompleksowo. Oznacza to, że nie istnieje żaden limit ilości naszych wizyt w nieruchomości Klientów lub limit naszych rozmów lub kontaktów z wykonawcami. Naszym zdaniem nie można prowadzić rzetelnego nadzoru autorskiego, gdy nie monitoruje się prac wykonawców na bieżąco, i gdy na bieżąco nie utrzymuje się z nimi kontaktu. Problemy i komplikacje pojawiają się nieregularnie i nagle, więc często reagować trzeba szybko. Wykonawcy zadają mnóstwo pytań, więc to my, zamiast naszych Klientów na nie odpowiadamy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. O 95% zapytań od wykonawców lub problemów nasi Klienci nawet nie wiedzą, bo je na bieżąco rozwiązujemy..

Nadzór autorski spektakularnie ułatwia naszym Klientom przejście przez etap remontowo-budowlany oraz pozwala im na ogromną oszczędność własnego czasu i zwyczajny „święty spokój”.