fbpx

Zapisz się na rozmowę z nami!

ROZMOWA

Zapisz się na niezobowiązującą rozmowę z nami, abyśmy mogli poznać i zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania oraz przygotować ofertę, która będzie do nich dopasowana.

Blog

Klasyka we wnętrzu, czyli tak naprawdę co?

Jak myślisz, jak urządziłby swój dom Juliusz Cezar, gdyby był zwyczajnym obywatelem Rzymu?

Podpowiadamy – klasycznie.

Dziś co nieco o stylu klasycznym, nie mylić z pałacowym.

Styl klasyczny to przede wszystkim ponadczasowość i nieuleganie aktualnej modzie, która w projektowaniu wnętrz również występuje.

O tak! Wnętrza są pod nie mniejszym wpływem trendów jak branża odzieżowa. Sam już rozumiesz, dlaczego Twój sąsiad (a i być może Ty sam…?) mieszka podobnie jak potomek Vikingów z kraju, w którym dobrem narodowym są dzieci z Bullerbyn oraz pewien sklep na literę „I”. Sądząc po zatłoczeniu to być może i polskie dobro narodowe(❓) Ale nie zbaczajmy z tematu.

Klasyka to przede wszystkim elegancja i piękne zdobienia. Sztukaterie i boazerie angielskie (mmmmm…uwielbiamy!) czy ozdobne oświetlenie – to tylko kilka przykładów.

Klasyka to także stonowane kolory, takie jak beże i ciepłe brązy. Fani wszelkich czerwieni, żółci czy różów – zapomnijcie o nich jeśli zależy Wam na klasyce.

Wnętrze urządzone w stylu klasycznym będzie doskonałym wyborem dla osób, które cenią ponadczasowe rozwiązania, wysokiej jakości materiały oraz eleganckie detale.

Czy to Ty jesteś taką osobą? Lubisz klasykę czy bardziej nowoczesne wnętrza?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments